Czwartek, 13 sierpnia 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Rankingi i raporty

Rankingi i raporty

Stres w miejscu pracy? Tylko 7% badanych go nie odczuwa

Globalna ankieta Monster pokazuje, że większość z nas jest stale zestresowana w pracy

PODSUMOWANIE RAPORTU „ŚWIADCZENIA DODATKOWE W OCZACH PRACOWNIKÓW W 2013 ROKU”

W artykule zaprezentowano najciekawsze wnioski z raportu „Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2013 roku”. Przedstawiono w nim preferencje oraz opinie 2945 pracowników na temat otrzymywanych benefitów. Raport jest jedynym, który przedstawia problem benefitów z punktu widzenia pracowników i dodatkowo dokładnie opisuje sytuację na rynku świadczeń dodatkowych.

Kim jest współczesny księgowy?

Zapowiadana przez Ministerstwo Sprawiedliwości druga transza deregulacji ma objąć zawody finansowe, w tym usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Księgowi staną przed kolejnym wyzwaniem. Pracując w branży, w którą od zawsze wpisane były zmiany: prawne, technologiczne, powinni już sobie wyrobić umiejętność błyskawicznej adaptacji do zmieniającego się otoczenia.

Raport Youngpro.pl: Przedsiębiorczość studentów odpowiedzią na kryzys na rynku pracy

W związku z dynamicznymi zmianami na polskim rynku pracy absolwenci uczelni wyższych znaleźli się w stosunkowo trudnej sytuacji. Dziś bezrobocie wśród ludzi młodych wynosi już 30% i niewiele wskazuje na możliwość poprawy tej sytuacji. Przyczyn dla tego zjawiska jest kilka. Czy własna działalności gospodarcza jest szansą dla absolwentów na zaistnienie na rynku pracy?

Badanie Studentów - wyniki

Zapraszam do zapoznania się z wynikami Badania Studentów, w którym badano opinie studentów polskich szkół ekonomicznych o praktykach i pierwszej pracy. Nasze Biuro Karier zostało ocenione najlepiej w Polsce!

Badanie Deloitte - Pierwsze kroki na rynku pracy

Deloitte Polska opublikowało międzynarodowe badanie studentów i absolwentów.

University Report 2013 European Edition Poland

The Potentialpark University Report 2013 is here!

Jobs Rated 2013: Ranking 200 Jobs From Best To Worst

Portal CareerCast.com opublikował ranking 200 najlepszych miejsc pracy.

Stabilni i inspirujący – Idealni Pracodawcy 2011

Najlepsi pracodawcy według studentów są stabilni i inspirujący – wynika z badania Universum Student Survey 2011. Polscy studenci najbardziej cenią pracodawców, których cechuje finansowa stabilność oraz dynamiczny rozwój – zgodnie z wynikami badania Universum Student Survey 2011. Wśród swoich wymarzonych pracodawców pracodawców studenci wymieniają takie firmy, które potrafią umiejętnie łączyć te pozornie sprzeczne ze sobą wartości.

Ranking Szkół Wyższych

Fundacja Edukacyjna Perspektywy od wielu lat przygotowuje corocznie Ranking Szkół Wyższych publikowany wspólnie przez miesięcznik edukacyjny „Perspektywy" i dziennik „Rzeczpospolita". W tym roku Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan objęła ranking swoim patronatem.