Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Katalogi i przewodniki / KarieraPlus Usługi Doradcze i Biznesowe – nowy przewodnik poświęcony karierze w branży konsultingowej i sektorze BPO/SSC

KarieraPlus Usługi Doradcze i Biznesowe – nowy przewodnik poświęcony karierze w branży konsultingowej i sektorze BPO/SSC

Na rynku ukazał się nowy przewodnik poświęcony karierze w branży usług doradczych i biznesowych, przygotowany przez serwis karieraplus.pl. Pozycja jest skierowana do osób zainteresowanych rozwojem kariery w obszarze ekonomii, finansów, księgowości czy zarządzania.

Przewodnik jest kompendium wiedzy na temat branży i jest adresowany zarówno do studentów i absolwentów, jak i profesjonalistów. Odbiorcy znajdą w nim przede wszystkim porady dotyczące procesu rekrutacji i rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, a także informacje branżowe z sektora BPO/SSC oraz firmy konsultingowych. Przewodnik zawiera również wywiady – m.in. z coachem Jackiem Rozenkiem (o tym, jak rozwijać kompetencje miękkie) czy dyrektorkami centrów usług (o tym, jak kobiety mogą rozbijać tzw. szklany sufit w korporacjach). Publikację uzupełniają prezentacje czołowych pracodawców w branży. Partnerem przewodnika jest firma KPMG.

Wersja papierowa przewodnika jest dostępna w Biurze Karier SGH (pok. 132-135, za Aulą Glówną). Wersję elektroniczną można pobrać na stronie www.karieraplus.pl/przewodniki.