Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Katalogi i przewodniki / „Twoja Kariera 2015” – nowe wydanie poradnika

„Twoja Kariera 2015” – nowe wydanie poradnika

„Twoja Kariera 2015” to praktyczne kompendium wiedzy dla osób szukających pracy, przygotowane przez redakcje i ekspertów GazetaPraca.pl oraz „Gazety Wyborczej".
Poradnik to zbiór artykułów dedykowanych osobom szukającym pracy i chcącym się rozwijać zawodowo. Znajdą w nim m.in. oferty pracodawców, informacje na temat staży i praktyk, porady dotyczące pisania CV oraz przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, a także informacje o ścieżkach kariery w poszczególnych branżach. Poradnik prezentuje aktualne trendy na rynku pracy, m.in. kogo poszukują pracodawcy, znajomość jakich języków jest najbardziej ceniona oraz które zawody cieszą się największym szacunkiem. 
 
Z poradnika można także dowiedzieć się, w jaki sposób kierować swoją karierą. Opisano w nim, jak wygląda nowoczesny proces rekrutacji i jakich błędów nie powinni popełniać kandydaci do pracy. GazetaPraca.pl radzi, kiedy warto iść na studia podyplomowe, na co się przygotować, szukając pierwszej pracy za granicą oraz kiedy najlepiej rozważyć zmianę zawodu.