Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Inne serwisy / Platforma Interne.st

Platforma Interne.st

Interne.st to wirtualna przestrzeń, która kojarzy osoby o komplementarnych potrzebach i zasobach, umożliwiając współpracę i zmianę pomysłów w rzeczywistość.

W kilku słowach: co jest dla nas ważne, w co wierzymy i jak chcemy działać:


Dla twórców, wytwórców i cudotwórców
W Interne.st wierzymy w racjonalność i użyteczność pomysłów. Dajemy przestrzeń do wspólnej pracy i inspiracji, żeby zdeterminowani i aktywni mieli ułatwioną możliwość kształtowania rzeczywistości wokół siebie. Wykorzystując nowoczesne algorytmy integrujemy osoby mogące wzajemnie sobie pomóc. Ludzi z pomysłem, z konkretnymi umiejętnościami, z pieniędzmi, z doświadczeniem branżowym, nowicjuszy i starych wyjadaczy. Tych, którzy chcą i którym się chce.

Wsparcie od B do Z. A, to Twój pomysł
Tworzymy platformę wspierającą realizację przedsięwzięć biznesowych. Wykorzystując macierz Business Model Canvas, oferujemy wirtualne współtworzenie optymalnego modelu biznesowego w zakresie struktury przychodów i kosztów, najskuteczniejszych kanałów partnerskich i dystrybucji, segmentów i relacji z klientami oraz identyfikacji czynności i zasobów niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia. Umożliwiamy ocenę potencjału rynkowego pomysłu bezpośrednio wśród konsumentów oraz w grupie Ekspertów branżowych. Jeśli potencjał zostanie zweryfikowany pozytywnie, pozostaje już tylko pozyskać kapitał w modelu finansowania społecznościowego oraz zrekrutować pożądanych współpracowników. Z takim wyposażeniem pomysł opuszcza wirtualny świat Internest i zaczyna żyć własnym życiem. W razie potrzeby nasi Eksperci zawsze służą radą.

Weź, co chcesz. Daj, co możesz
W Interne.st chodzi o współpracę, zaufanie, o pełne wykorzystywanie potencjału, o współdzielenie ryzyka i maksymalizację szans w biznesie. Percepcja, w której ktoś ma pomysł, ale brakuje mu pieniędzy na inwestycję to za mało. Własny biznes to o wiele więcej. To ludzie, z którymi współtworzy się nową jakość, to idealnie spinający się model biznesowy, a przede wszystkim produkt czy usługa, które faktycznie odpowiadają na zapotrzebowanie rynku. Społeczność Internest dostarcza przedsięwzięciu te kluczowe czynniki sukcesu. Ktoś oferuje korzyść, wiedzę, pracę, wsparcie w crowdfundingu - ktoś inny z nich korzysta. Potem jest odwrotnie.

Więcej informacji o platformie