Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Inne serwisy / HigherEd Global Talent Portal dostępny dla studentów SGH

HigherEd Global Talent Portal dostępny dla studentów SGH

HigherEd Global Talent Portal to miejsce gdzie studenci naszej uczelni mogą znaleźć oferty staży, praktyk i pracy w firmach na całym świecie.

Portal został przygotowany przez EFMD (The Management Development Network), SGH jest członkiem tej organizacji od roku 2001. Logując się do portalu https://sgh.higheredtalent.org/, znajdziecie intersujące propozycje z całego świata.  

EFMD (The Management Development Network) to międzynarodowa sieć ponad 750 uczelni, firm, organizacji publicznych z 81 krajów. EFMD tworzy forum dla wymiany informacji, badań, dyskusji nad innowacjami i najlepszymi rozwiązaniami dot. rozwoju zarządzania. EFMD jest uznaną w skali światowej organizacją akredytującą jakość szkól biznesu i programów zarządzania w szkolnictwie wyższym. EFMD organizuje coroczną konferencje Dziekanów/Dyrektorów, prowadzi szereg sieci współpracy, seminariów i konferencji tematycznych, skierowanych do poszczególnych grup zawodowych (np. szefowie biur karier, współpracy z biznesem, współpracy międzynarodowej) oraz o charakterze naukowym.