Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Inne serwisy

Inne serwisy

Work Room - Agencja Pośrednictwa Pracy

WORK ROOM jest Agencją pracy tymczasowej, wspierającą od wielu lat firmy z Polski i Europy (Niemcy, Holandia, Norwegia) w zakresie kompleksowej obsługi w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Aplikuj.pl poleca się!

Aplikuj.pl poleca się!

Portal publikuje oferty pracy z całej Polski, a także poradniki i informacje prawne dla szukających zatrudnienia oraz pracodawców.

Jooble - wyszukiwarka ofert pracy w Polsce

Wszystkie oferty pracy w jednym miejscu!

HigherEd Global Talent Portal dostępny dla studentów SGH

HigherEd Global Talent Portal dostępny dla studentów SGH

HigherEd Global Talent Portal to miejsce gdzie studenci naszej uczelni mogą znaleźć oferty staży, praktyk i pracy w firmach na całym świecie.

Employear.com - serwis, który traktuje o tematyce rekrutacji, employer brandingu, HR

Employear.com - serwis, który traktuje o tematyce rekrutacji, employer brandingu, HR

Serwis Employear.com to miejsce w internecie, w którym każda osoba poszukująca pracy znajdzie garść cennych porad dotyczących rekrutacji.

Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie!

Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie!

Jesteś studentem lub doktorantem? Sprawdź możliwości finansowania dalszego rozwoju! Polska i zagraniczna oferta stypendiów jest ogromna, a programy realizowane przez różnego typu instytucje, skierowane są do bardzo zróżnicowanych grup odbiorców.

Wyszukiwarka ofert pracy oraz kompletny przewodnik - Interviewme.pl

Bezpłatna wyszukiwarka, która zbiera oferty pracy z najlepszych serwisów oraz kompletny przewodnik dla studentów o tym, jak znaleźć najlepszy staż lub praktyki na wakacje.

Program Kariera - płatne staże na lato 2017

Obijasz się latem? Postaw na płatny staż w najlepszych polskich firmach!

Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami na Facebooku

Chcesz wiedzieć, jakie oferty pracy i praktyk czekają na Ciebie? Co w trawie piszczy na rynku pracy? Jakie ciekawe warsztaty i szkolenia organizujemy? Jakie projekty organizujemy bądź promujemy? Bądź z nami na bieżąco! Zapraszamy do polubienia naszych profili na Facebooku, gdzie codziennie znajdziesz coś nowego dla siebie!

Europe Language Jobs

Portal specjalizuje się w ofertach pracy dla osób posługujących się językami obcymi.

Platforma edukacyjna "Copernicus Center"

Zachęcamy do korzystania z darmowej platformy edukacyjnej.

Zadbaj o swoją karierę z PRACADEMIA.EU

Już dzisiaj rusza portal PRACADEMIA.EU, który umożliwi współpracę studentów z instytucjami zewnętrznymi. To szansa dla młodych ludzi na dobry start na rynku pracy.

Portal internetowy "Edukacja i kariera"

Portal stanowi kompendium wiedzy dla stawiających pierwsze kroki w zawodowym świecie jak i dla osób planujących zmianę ścieżki kariery.

Get The Best Education with Accredited Online Colleges

Accreditedonlinecolleges.org is a resource for anyone interested in pursuing a Master’s Degree including, but not limited to current college students, professionals returning to school and retirees looking for something to do.

Portal poświęcony uznawaniu kwalifikacji zawodowych w Niemczech

Nowy portal ma pomóc wszystkim, którzy chcą pracować w Niemczech.

Platforma e-learningowa NOMAD

Platforma powstała w ramach projektu „Łamigłówki dla Nomada - metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku” dzięki współfinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej.

Startuje Inkubator Ecommerce dla Studentów - załóż sklep za darmo

Startuje Shoplo Ecommerce Inkubator - projekt, w ramach którego każdy student może zacząć sprzedawać w sieci. W ramach Inkubatora młodzi przedsiębiorcy mogą otrzymać wsparcie o wartości aż 6000zł, aby wystartować z własnym sklepem internetowym.

Platforma Interne.st

Interne.st to wirtualna przestrzeń, która kojarzy osoby o komplementarnych potrzebach i zasobach, umożliwiając współpracę i zmianę pomysłów w rzeczywistość.

Serwis pracy meega.pl

Serwis pracy Meega powstał w 2010 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji online. Skupiamy się na budowie i rozwoju efektywnego, łatwego w obsłudze narzędzia, służącego maksymalnie skutecznej komunikacji pomiędzy Pracodawcami i Kandydatami.