Jesteś w: Start Wiadomości Linkownia Inne serwisy
A A A

Inne serwisy

2017-06-02

Wyszukiwarka ofert pracy oraz kompletny przewodnik - Interviewme.pl

Bezpłatna wyszukiwarka, która zbiera oferty pracy z najlepszych serwisów oraz kompletny przewodnik dla studentów o tym, jak znaleźć najlepszy staż lub praktyki na wakacje.

Zobacz więcej

2017-05-16

Program Kariera - płatne staże na lato 2017

Obijasz się latem? Postaw na płatny staż w najlepszych polskich firmach!

Zobacz więcej

2017-04-12

Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami na Facebooku

Chcesz wiedzieć, jakie oferty pracy i praktyk czekają na Ciebie? Co w trawie piszczy na rynku pracy? Jakie ciekawe warsztaty i szkolenia organizujemy? Jakie projekty organizujemy bądź promujemy? Bądź z nami na bieżąco! Zapraszamy do polubienia naszych profili na Facebooku, gdzie codziennie znajdziesz coś nowego dla siebie!

Zobacz więcej

2016-04-22

Europe Language Jobs

Portal specjalizuje się w ofertach pracy dla osób posługujących się językami obcymi.

Zobacz więcej

2015-12-18

Platforma edukacyjna "Copernicus Center"

Zachęcamy do korzystania z darmowej platformy edukacyjnej.

Zobacz więcej

2015-11-17

Zadbaj o swoją karierę z PRACADEMIA.EU

Już dzisiaj rusza portal PRACADEMIA.EU, który umożliwi współpracę studentów z instytucjami zewnętrznymi. To szansa dla młodych ludzi na dobry start na rynku pracy.

Zobacz więcej

2015-09-14

Portal internetowy "Edukacja i kariera"

Portal stanowi kompendium wiedzy dla stawiających pierwsze kroki w zawodowym świecie jak i dla osób planujących zmianę ścieżki kariery.

Zobacz więcej

2015-07-13

Get The Best Education with Accredited Online Colleges

Accreditedonlinecolleges.org is a resource for anyone interested in pursuing a Master’s Degree including, but not limited to current college students, professionals returning to school and retirees looking for something to do.

Zobacz więcej

2015-05-07

Portal poświęcony uznawaniu kwalifikacji zawodowych w Niemczech

Nowy portal ma pomóc wszystkim, którzy chcą pracować w Niemczech.

Zobacz więcej

2015-03-05

Platforma e-learningowa NOMAD

Platforma powstała w ramach projektu „Łamigłówki dla Nomada - metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku” dzięki współfinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej.

Zobacz więcej

2015-01-28

Startuje Inkubator Ecommerce dla Studentów - załóż sklep za darmo

Startuje Shoplo Ecommerce Inkubator - projekt, w ramach którego każdy student może zacząć sprzedawać w sieci. W ramach Inkubatora młodzi przedsiębiorcy mogą otrzymać wsparcie o wartości aż 6000zł, aby wystartować z własnym sklepem internetowym.

Zobacz więcej

2015-01-21

Platforma Interne.st

Interne.st to wirtualna przestrzeń, która kojarzy osoby o komplementarnych potrzebach i zasobach, umożliwiając współpracę i zmianę pomysłów w rzeczywistość.

Zobacz więcej

2015-01-12

Serwis pracy meega.pl

Serwis pracy Meega powstał w 2010 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji online. Skupiamy się na budowie i rozwoju efektywnego, łatwego w obsłudze narzędzia, służącego maksymalnie skutecznej komunikacji pomiędzy Pracodawcami i Kandydatami.

Zobacz więcej

2014-08-13

Serwis praca.dlaStudenta.pl

To portal internetowy skierowany do młodych ludzi. Co miesiąc docieramy do 1,5 mln osób, a liczba ta wciąż rośnie! Nasi odbiorcy to ludzie młodzi, ambitni, przedsiębiorczy, zdolni, poszukujący aktywnie pracy.

Zobacz więcej

2014-05-20

Nowy portal internetowy "Inteligentny Start"

Program „Inteligentny Start” to przedsięwzięcie, którego ideą jest wspieranie polskich studentów i absolwentów zagranicznych uczelni. Celem programu jest umożliwienie przedstawicielom Polonii – aktualnym studentom lub absolwentom uczelni zagranicznych mieszkającym w kraju, w którym ukończyli studia – zdobycia doświadczenia zawodowego przez odbycie praktyk lub zapewnienie stałego zatrudnienia w zagranicznych oddziałach polskich firm.

Zobacz więcej

2013-08-23

Znajdź swoją szansę na www.mojestypendium.pl

Każdy ma szansę zdobyć pieniądze na komputer, tablet, książki, kurs językowy, rozwój kariery sportowej, artystycznej, naukowej i wiele innych. Wejdź na www.mojestypendium.pl i znajdź najlepszy program stypendialny dla siebie. Na przyszłych stypendystów czeka prawie 185 milionów złotych.

Zobacz więcej

2013-08-13

Entrypark - career opportunities abroad

Our partner Entrypark is now offering, with the support of international clients, a wide range of career opportunities for those of you who are interested in gaining work experience abroad in multinational companies.

Zobacz więcej

2013-06-24

eFinancialCareers - www.efinancialcareers.co.uk

eFinancialCareers to strona internetowa służąca tym, którzy szukają pracy w sektorze finansowym lub bankowym jak i firmom poszukującym pracowników.

Zobacz więcej

2013-06-11

careerjet.pl - wyszukiwarka pracy

Careerjet.pl jest wyszukiwarką pracy skierowaną do osób szukających pracy.

Zobacz więcej