Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Badania / Właśnie startuje badanie Universum Talent Survey. Weź w nim udział i wygraj 3000 zł lub jedną z atrakcyjnych nagród rzeczowych

Właśnie startuje badanie Universum Talent Survey. Weź w nim udział i wygraj 3000 zł lub jedną z atrakcyjnych nagród rzeczowych

Zdefiniuj swoje oczekiwania wobec przyszłej kariery. Oceń pracodawców i wybierz tego, który Twoim zdaniem zasługuje na miano Idealnego! Sprawdź, który z nich najlepiej wpisuje się w Twoje wyobrażenie o idealnej pracy. Wypowiedz się na temat swoich preferencji i pomóż pracodawcom dostosować się do oczekiwań współczesnego studenta.

Kariera.com.pl i Universum zapraszają Cię do wzięcia udziału w ankiecie. Sprawdź, który z pracodawców najlepiej spełnia Twoje oczekiwania zawodowe.

Lider? Łowca? A może Przedsiębiorca? Sprawdź, który Profil Zawodowy najlepiej Cię opisuje! Dowiedz się, jakie masz szanse na zdobycie idealnej pracy.

Stabilne zatrudnienie? Praca pełna wyzwań? Szybki awans? Czego oczekujesz od pracodawcy? Jakie powinien posiadać cechy, aby być tym Idealnym? Wypowiedz się na temat Twoich oczekiwań zawodowych.

Badanie trwa do końca marca 2015 r.