Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Linkownia / Badania

Badania

II edycja badania GUESSS

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie dołączyła do grona uczelni partnerskich uczestniczących w realizacji ogólnoświatowego projektu badawczego diagnozującego predyspozycje do przedsiębiorczości, planowane ścieżki kariery oraz stosunek do przedsiębiorczości rodzinnej i sukcesji studentów (Global University Entrepreneurial Spirit Students’ Survey).

Drogi studencie, wypowiedz się na temat swojej przyszłej kariery!

Serdecznie zapraszamy do udziału w największym w Europie badaniu dotyczącym zagadnień związanych z edukacją i karierą!

Zapraszamy Cię do udziału w Teście Kariery Universum

Już dzisiaj zrób pierwszy krok do swojej przyszłej kariery!

Studencie, zabierz głos w imieniu pokolenia Y i wygraj iPada!

Rusza badanie opinii studentów realizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK) w ramach kampanii świadomościowej #jestemYgrekiem. nie jestem leniem.

Zapraszamy do udziału w badaniu "Apetyt na handel"

W ramach programu Smak Kariery przygotowano krótką ankietę, której celem jest analiza oczekiwań studentów wobec rynku pracy oraz wyodrębnienie czynników oceny wizerunku pracodawców z branży handlowo-spożywczej.

Badanie: Pierwsze kroki na rynku pracy - Liderzy przyszłości

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym badaniu opinii studentów i młodych absolwentów na temat rynku pracy w Europie Środkowej.

PRACUJESZ? STUDIUJESZ? UCZYSZ SIĘ? - weź udział w badaniu

Serdecznie zapraszamy do udziału w krótkim badaniu, które pozwoli zebrać opinie na temat pracowników z pokolenia Y i Z (C) (czyli najmłodszych w organizacji).

Universum rozdaje nagrody!

Wygraj 3 000 zł, tablet, aparat fotograficzny lub bony: podarunkowe!

Drogi Absolwencie, zapraszamy do udziału w badaniu kompetencji ogólnych!

Zapraszamy do udziału w badaniu mającym na celu zebranie informacji na temat kompetencji ogólnych posiadanych przez absolwentów publicznych szkół wyższych w całej Polsce.

Weź udział w badaniu trendence Graduate Barometer i zdobądź nagrodę specjalną!

Nie zdążyliście jeszcze wziąć udziału w badaniu trendence Graduate Barometer 2015? Nie szkodzi!

Weź udział w badaniu Universum 2014!

Studenci z całego świata wybierają Idealnych Pracodawców. Zagłosuj i Ty! Wypełnij ankietę i wypowiedz się na temat swoich preferencji zawodowych. Poznaj swój Profil Zawodowy i odkryj, którzy pracodawcy najlepiej pasują do Twoich oczekiwań.

Weź udział w badaniu trendence Graduate Barometer 2015 i wygraj atrakcyjne nagrody

Zapraszamy do udziału w corocznym badaniu trendence Graduate Barometer 2015. Ankieta jest przeprowadzana we współpracy z naszym partnerem trendence Institute w Berlinie.

Właśnie startuje badanie Universum Talent Survey. Weź w nim udział i wygraj 3000 zł lub jedną z atrakcyjnych nagród rzeczowych

Zdefiniuj swoje oczekiwania wobec przyszłej kariery. Oceń pracodawców i wybierz tego, który Twoim zdaniem zasługuje na miano Idealnego! Sprawdź, który z nich najlepiej wpisuje się w Twoje wyobrażenie o idealnej pracy. Wypowiedz się na temat swoich preferencji i pomóż pracodawcom dostosować się do oczekiwań współczesnego studenta.

Weź udział w badaniu pracodawców firmy MJCC

Jeszcze tylko do 7 grudnia 2014 r. masz szansę wziąć udział w badaniu pracodawców! Wypełnij ankietę i wygraj iPhone'a 6 16GB, iPada Mini Retina 16GB 4G, jednego z dwóch zestawów złożonych z JawBone UP24 i Powerbank lub jednego z dwóch Powerbanków!

Weź pod lupę pracodawców z branży handlowej!

Kuszą Cię wyzwania zawodowe, z jakimi możesz zmierzyć się w tej gałęzi gospodarki? Masz przeczucie, że to atrakcyjny obszar do rozwoju kariery? Nie zwlekaj! Już dzisiaj zadbaj o swoją przyszłość zawodową - zwiększ szansę, że pojawiające się oferty pracy spełnią Twoje oczekiwania!

Weź udział w badaniu Potentialpark Online Talent Communication 2015, badanie zostało przedłużone do 30 listopada 2014 r.

Międzynarodowe badanie „Online Talent Communication 2015” dotyczące trendów w aplikowaniu online jest już dostępne w polskiej wersji językowej! Teraz jeszcze łatwiej możesz podzielić się swoim doświadczeniem i opinią!

Ranking Polish trendence Graduate Barometer 2014

Ranking Polish trendence Graduate Barometer 2014

Studenci, biorący udział w badaniu trendence Graduate Barometer 2014, wybrali najlepszych pracodawców, a także wypowiedzieli się na tematy związane z edukacją i karierą zawodową. Jakie czynniki są dla nich ważne przy wyborze pracodawcy? Jakiego oczekują wynagrodzenia? Czy są optymistami w kwestii możliwości wejścia na rynek pracy?

Employer Branding Institute zaprasza na badanie: Młode rekiny finansowe w Polsce

Employer Branding Institute - lider wśród firm specjalizujących się w budowaniu wizerunku pracodawców - realizuje badanie: Młode rekiny finansowe w Polsce.

Weź udział w badaniu “trendence Graduate Barometer 2014” i wygraj vouchery Amazon!

Weź udział w badaniu “trendence Graduate Barometer 2014” i wygraj vouchery Amazon!

Droga Studentko! Drogi Studencie! Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Cię do wzięcia udziału w naszym corocznym badaniu “trendence Graduate Barometer 2014 – European Edition”. Wypełnienie ankiety internetowej nie jest skomplikowane i nie zajmie Ci zbyt wiele czasu.