Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Henkel Career Up!

Henkel Career Up!

A Special event from Henkel just for You! Już 15 kwietnia Henkel zaprasza na spotkanie w Auli Spadochronowej. Czeka na Was mnóstwo atrakcji, które pokażą Wam, jak wygląda praca w tej firmie na co dzień.

W ramach całodniowego spotkania znajdziecie trzy stanowiska. Od przedstawicieli działów Laundry&Home Care oraz Beauty Care zdobędziecie potężną dawkę informacji o wyzwaniach i sukcesach związanych z pracą w działach Marketingu i Sprzedaży. Dzięki nim poznacie również nowości produktowe i przetestujecie klasyki! Natomiast wraz z działem HR zaplanujecie swoją przyszłość w firmie – dowiecie się więcej o procesie rekrutacji, Programach Rozwojowych i aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Kto wie, może Henkel poszukuje właśnie Was?

Co więcej w programie?

  • Głodnych wiedzy zapraszamy na SPECJALNE WARSZATY, na których Mistrz z działu Sprzedaży przekaże Wam tajniki NEGOCJACJI. Chętnych zapraszamy do sali 152/G.

  • Schwarzkopf przygotuje dla Was stanowisko fryzjerskie, gdzie będziecie mogli odświeżyć fryzury z pomocą Artysty-Stylisty!

  • Tych, którym zabraknie energii, zapraszamy na pyszną kawę z fachowego ekspresu - zadowoli ona kubki smakowe nawet najbardziej wymagających smiley