Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Haitong Bank ufundował staż za najlepszą pracę dyplomową

Haitong Bank ufundował staż za najlepszą pracę dyplomową

Polski oddział Haitong Bank był współorganizatorem 2. edycji konkursu Polsko-Chińskiej Rady Biznesu na najlepsze pracy dyplomowe z zakresu współczesnej współpracy gospodarczej Polski z Chinami.

Na płatny staż w Haitong Bank dostał się Karol Dudek, który otrzymał wyróżnienie w Konkursie za pracę licencjacką pt. “Rynek kapitałowy w Azji Południowo-Wschodniej na przykładzie Giełdy Papierów Wartościowych w Hongkongu, Shenzhen i Szanghaju”. Swoją pracę Karol napisał w Instytucie Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie pod kierunkiem naukowym dr Olgi Mikołajczyk. Serdecznie gratulujemy!

Organizatorem konkursu była Polsko-Chińska Rada Biznesu we współpracy z Haitong Bank, HSBC Bank Polski oraz wsparciem i patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. Celem inicjatywy jest kreowanie przyszłych ekspertów współpracy biznesowej między Polską i drugą gospodarką świata. Nagrody – stypendium w Państwie Środka, płatny staż oraz nagrody rzeczowe – trafiły do 4 laureatów z uczelni Rzeszowa, Krakowa, Warszawy i Szanghaju.