Niedziela, 27 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Absolwenci, poszukujemy menedżerów do wywiadów naukowych o zarządzaniu partycypacyjnym w bankowości i przemyśle spożywczym!

Absolwenci, poszukujemy menedżerów do wywiadów naukowych o zarządzaniu partycypacyjnym w bankowości i przemyśle spożywczym!

Badacze z SGH realizują międzynarodowy projekt badawczy finansowany przez Unię Europejską (VS/2016/0305), poświęcony problematyce zarządzania partycypacyjnego.

W ramach projektu wykonane będą wywiady pogłębione z menedżerami pracującymi w tych dwóch sektorach. Będą to wywiady anonimowe, złożone z kilku pytań, które dotyczą tego, czy w ramach zarządzania partycypacyjnego delegowanie zadań i konsultowanie jest pożądane, czy przynosi ono efekty.

  • Jakie można wyróżnić formy delegowania zadań w bankowości i sektorze spożywczym (np. koła jakości, okresowe zmiany stanowisk pracy)?
  • Na ile współdecydowanie, angażowanie pracowników wpływa na klimat pracy, ale także na wyniki pracy na określonych odcinkach?
  • Na ile partycypacja (współdecydowanie) jest wynikiem charakteru pracy na danych stanowiskach, czy w danym sektorze, na ile chęci menedżera, kultury organizacyjnej banku, firmy?
  • Na ile to współdecydowanie mieści się w kulturze organizacyjnej występującej w Polsce czy w danym sektorze gospodarki?

 

Wywiad może zostać przeprowadzony w formie telefonicznej, osobistej rozmowy, poprzez Skype lub drogą mailową.

Absolwenci SGH, którzy chcieliby przyczynić się do wykonania tego badania i podzielenia się swoimi uwagami na temat zarządzania proszeni są o kontakt:

Andrzej Zybała, azybal@sgh.waw.pl, tel. 604 234 827