Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / „Masters and Robots” 2018 zaprasza wolontariuszy do współpracy

„Masters and Robots” 2018 zaprasza wolontariuszy do współpracy

13-15 listopada 2018 r. w Warszawie (Global Expo) odbędzie się druga edycja imprezy „Masters and Robots” której organizatorem jest Fundacja Digital University.

„Masters & Robots” został stworzony w celu dyskusji i dzielenia się wiedzą. Misją konferencji jest wzmacniać wizjonerów w budowaniu rozwiązań przyszłości. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest partnerem wydarzenia.

Zapraszamy do włączenia się w organizację wydarzenia poprzez wsparcie wolontariackie.

Digital University poszukuje osób, które chciałyby wesprzeć Fundację w obsłudze konferencji Masters & Robots 13-15 listopada w Warszawie.

Dołącz do zespołu Digital University i pomóż Fundacji przy organizacji tego prestiżowego przedsięwzięcia. Chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego  lub wysłanie wiadomości na adres volunteer@digitaluniversity.pl

Jakich kandydatów poszukuje Digital University?

Wolontariuszy, którzy interesują się tematyką innowacji i digitalizacji albo po prostu lubią duże konferencje i chcą nabyć doświadczenia w zakresie zarządzania eventami. Wymaganiem jest ukończenie 18 roku życia i dobra znajomość angielskiego.

Co jest oferowane?

Praca przy Konferencji to okazja do poznania wielu osób:  wolontariuszy, teamu Digital University, gości oraz prelegentów – światowych autorytetów w swoich branżach. Jest to również okazja do nabycia doświadczenia i sprawdzenia się w pracy grupowej.
Zostanie zapewniona liczba osób wspierających event, która pozwoli na wymianę obowiązków pomiędzy wolontariuszami i tym samym uczestnictwo w wybranych wykładach.
Dodatkowo, praca przy tak dużym wydarzeniu to szansa na zdobycie doświadczenia w obszarze zarządzania eventami i organizacji imprez grupowych.

Jakie role są oferowane?

Poszukiwane są osoby do wsparcia w następujących obszarach:

•             recepcja / sprawdzanie identyfikatorów

•             PR na evencie

•             logistyka / opieka nad prelegentami

•             obsługa sceny

•             wsparcie Gala Dinner (14.11 od 19:00)