Jesteś w: Start Wiadomości Własna działalność gospodarcza Firmy naszych absolwentów i studentów Firmy naszych absolwentów: smakello.pl
A A A

Firmy naszych absolwentów: smakello.pl

Tak się teraz jada na mieście – Smakello.pl, zupełnie nowy portal internetowy, dzięki któremu każdy z nas może zaoszczędzić aż do 30% na rachunku w restauracji!

Smakello.pl polega na dokonywaniu rezerwacji stolików poza godzinami szczytu, w ostatniej chwili, jako oferty „last minute” oraz klasycznie, z wyprzedzeniem. Po utworzeniu rezerwacji na portal i uiszczeniu drobnej opłaty, Klient otrzymuje do 30% zniżki na rachunku końcowym w wybranym przez siebie lokalu. Smakello.pl to przejrzysty, przyjazny w użyciu serwis rezerwacyjny dostępny także w wersji mobilnej. Dzięki Smakello.pl możesz jeść w najciekawszych miejscach w swojej okolicy.

Serwis to także idealne rozwiązanie dla restauratorów, którzy wciąż pragną zwiększać rentowność swoich lokali, poprzez zapełnianie wolnych stolików. Klienci Smakello.pl są nowocześni, szukają ciekawych, różnorodnych smaków i co najważniejsze – gdy raz spróbują zniżki Smakello.pl, będą korzystać z niej za każdym razem, gdy poczują głód.

 

Przydatne linki:

http://www.smakello.pl/

https://www.facebook.com/pages/Smakello/621490567903005?fref=ts

https://twitter.com/Smakello

Akcje Dokumentu