Jesteś w: Start Wiadomości Własna działalność gospodarcza Firmy naszych absolwentów i studentów
A A A

Firmy naszych absolwentów i studentów

2017-01-11

Clinic Hunter - firma naszego absolwenta.

Clinic Hunter jest globalną platformą łączącą pacjentów z klinikami poza granicami swojego kraju.

Zobacz więcej

2016-08-09

Firmy naszych studentów: 1000 Hills Products

1000 Hills Products is a Rwandan-Polish distributor of high quality Tea and Coffee from Rwanda's renown gardens.

Zobacz więcej

2016-04-27

Firmy naszych absolwentów: SnowShow

Firma SnowShow została założona przez 2 absolwentów zarządzania i marketingu, którzy ukończyli SGH w 2008 r. Są oni też udziałowcami Spółki 360° istniejącej już ponad 6 lat, będącej właścicielem marki SnowShow.

Zobacz więcej

2016-03-22

Firmy naszych studentów: Rascal Industry

Firma Rascal Industry została założona w 2012 roku przez studentów studiów licencjackich SGH na kierunku finanse i rachunkowość. Rascal zaopatruje uczelnie i licea w bluzy i t-shirty, skutecznie poprawiając wygląd polskiego środowiska akademickiego.

Zobacz więcej

2016-03-22

Firmy naszych studentów: Music School

Właścicielką firmy Music School jest studentka studiów magisterskich SGH na kierunku zarządzanie (specjalizacja: marketing). Jest także absolwentką studiów licencjackich z socjologii w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Chociaż nie posiada wykształcenia muzycznego, to uwielbia wyznaczać sobie cele i realizować je oraz budować silną markę, dlatego prowadzenie Music School jest spełnieniem jej pasji i marzeń.

Zobacz więcej

2015-10-15

Firmy naszych absolwentów: Rollschool

Rollschool to profesjonalna szkoła jazdy na rolkach i wrotkach założona w 2014 roku przez Michała Machowskiego - absolwenta studiów magisterskich SGH na kierunku Finanse i Rachunkowość, a także organizatora największego na świecie cyklu nocnych przejazdów ulicami stolicy pod hasłem Nightskating Warszawa (www.nightskating.waw.pl).

Zobacz więcej

2015-07-24

Firmy naszych absolwentów: Mac Auditor Sp. z o.o.

Mac Auditor Sp. z o.o. to firma zarządzana przez absolwentów i wykładowców Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Została założona w 1994 roku przez prof. dr hab. Gertrudę Krystynę Świderską – kierownika Katedry Rachunkowości Menedżerskiej SGH.

Zobacz więcej

2015-07-22

Firmy naszych absolwentów: Marketing Wizards Group

MARKETING WIZARDS GROUP wspiera przedsiębiorstwa w planowaniu, wdrażaniu i optymalizacji wielokanałowych działań online marketing.

Zobacz więcej

2015-02-27

Firmy naszych absolwentów: Bizneslink Co.

Bizneslink Co. to firma zajmująca się rozwojem dedykowanych platform e-commerce b2b.

Zobacz więcej

2015-02-27

Firmy naszych absolwentów: start-up 4MOSA

Start-up 4MOSA – dynamicznie rozwijająca się firma na rynku optycznym.

Zobacz więcej

2014-10-20

Firmy naszych absolwentów: jakdbacozeby.pl

Właścicielem firmy jakdbacozeby.pl jest absolwent SGH, kierunku finanse i rachunkowość z 2014 roku. Zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie w SGH utwierdziły Go w przekonaniu, że należy działać, być zawsze o jeden krok do przodu i nie bać się zmian. Dlatego też zdecydował się On się na podjęcie działalności gospodarczej. Sklep internetowy uważa za najlepszy rozbieg. Interesuje się giełdą, małym sektorem, nowoczesnymi technologiami. Prywatnie lubi pomagać, a uśmiech uważa za najwyższą wartość.

Zobacz więcej

2014-06-09

Firmy naszych absolwentów: LadyTime.pl

Spółka LadyTime.pl została powołana w 2013 roku przez Marcina Niewiteckiego i Przemysława Jurka, absolwenta SGH.

Zobacz więcej

2014-05-30

Firmy naszych absolwentów: Centrum Kultury Słowiańskiej

Centrum Kultury Słowiańskiej to spółka założona przez absolwenta SGH i absolwentkę UW.

Zobacz więcej

2014-05-29

Firmy naszych absolwentów: Zimno

Zimno to marka odzieżowa, która oferuje ubrania dla ludzi młodych i aktywnych ceniących wygodę i jakość. Firma została założona w 2012 roku przez dwóch absolwentów zarządzania i marketingu na SGH.

Zobacz więcej

2014-03-25

Firmy naszych absolwentów: Rekrutio

Firma założona przez dwóch absolwentów i nadal studentów SGH. Rekrutio zajmuje się organizacją wyjazdów do pracy wakacyjnej za granicą dla studentów i pełnoletnich licealistów.

Zobacz więcej

2013-11-21

Firmy naszych absolwentów: iWoodWood

Firma iWoodWood zajmuje się produkcją designerskich obudów, wykonanych z drewna do telefonów iPhone i tabletów iPad.

Zobacz więcej

2013-10-20

Firmy naszych absolwentów: Audiomagic

Absolwent SGH, a zarazem założyciel firmy Audiomagic.pl specjalizuje się w sprzedaży sprzętu audio. Są to głównie słuchawki, słuchawki dokanałowe / douszne oraz wzmacniacze audio i PC-Audio.

Zobacz więcej

2013-10-20

Firmy naszych absolwentów: Jestem Słoikiem

Firma Jestem Słoikiem zajmuje się sprzedażą koszulek oraz różnego rodzaju gadżetów, takich jak torby, kubki, itp. Wyjątkowość naszych produktów opiera się na zabawnych grafikach - poruszających temat ludności napływowej dużych miast, a zwłaszcza Warszawy, tzw. słoików i właśnie to określenie jest naszym motywem przewodnim.

Zobacz więcej

2013-09-12

Firmy naszych absolwentów: Syguła&Partnerzy

Firma Syguła&Partnerzy powstała w 2011 roku. Cechuje się innowacyjnym podejściem do kwestii finansów zarówno osobistych jak i firmowych. Gwarantem rzetelnej obsługi każdego klienta jest pełna niezależność kapitałowa i produktowa. Dzięki temu w naszej ofercie znaleźć można produkty pochodzące z ponad 50 banków, towarzystw ubezpieczeniowych, inwestycyjnych i innych instytucji finansowych.

Zobacz więcej

2013-08-28

Pomysł absolwenta SGH wśród najbardziej obiecujących startupów high-tech

Visuu - firma założona przez absolwenta Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie - znalazła się wśród 10 najbardziej obiecujących startupów high-tech z Europy Środkowej według South Moravian Innovation Centre z Brna. Pomysł na biznes to platforma obiegu dokumentów zeskanowanych smartfonem. A zaczynali od mobilnego translatora...

Zobacz więcej