Jesteś w: Start Wiadomości Warsztaty i szkolenia
A A A

Warsztaty i szkolenia

2017-04-24

Ruszyły zapisy na warsztaty "Rekrutacja i selekcja bez tajemnic"!

W środę 26 kwietnia zapraszamy na warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli wykonać próbki testów analitycznych, werbalnych, indukcyjnych oraz poćwiczyć umiejętności autoprezentacyjne.

Zobacz więcej

2017-04-11

„Agile Project Management Academy” – cykl warsztatów z zakresu zarządzania projektami IT

Zapraszamy do udziału w „Agile Project Management Academy” – cyklu bezpłatnych warsztatów z zakresu zarządzania projektami IT.

Zobacz więcej

2017-04-05

Skuteczny handlowiec – bezpłatny warsztat firmy Selgros

Zapraszamy na dwudniowe praktyczne warsztaty podczas których będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę oraz przekonać się czy praca w sprzedaży jest właśnie dla Ciebie! Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną – nasyconą elementami interaktywnymi oraz praktyczną. Obie poprowadzone będą przez specjalistów pracujących w Selgros Casch and Carry, który jest częścią międzynarodowego holdingu Transgourmet - wiodącego specjalisty w branży Food Service.

Zobacz więcej

2017-04-04

Welcome to the 1st Commerzbank Workshop designed for SGH Students!

Banking is essential, banks are not - do you agree? The banking sector is currently facing new challenges. It must meet new customer requirements and become increasingly digital. Existing market structures are breaking down, sector boundaries are shifting and new players are entering the market.

Zobacz więcej

2017-03-28

Dołącz do Liderów Rynku Kapitałowego - aplikuj do 17 kwietnia!

Fundacja im. Lesława A. Pagi zaprasza do udziału w projekcie Akademia Liderów Rynku Kapitałowego. Jest to wyjątkowy program szkoleniowy dający możliwość nauki od najlepszych praktyków świata finansów i jest przepustką do pracy w najlepszych firmach.

Zobacz więcej

2017-03-28

"PMP, Prince, czy SCRUM? O co chodzi w zarządzaniu projektami?"

W środę, 29 marca br. nasz partner, firma EY zaprasza studentów na warsztaty.

Zobacz więcej

2017-03-17

Inwestycja w przyszłość: szkolenie online z języka SAS 4GL

Jednym z najpopularniejszych języków programowania służących do analizy danych jest SAS 4GL. Umożliwia on przetwarzanie i sprawną analizę danych, wykorzystując wbudowane procedury, realizujące potężny zasób algorytmów i metod analitycznych. SAS 4GL działa skutecznie nawet wtedy, gdy dysponujemy zbiorami danych o milionach rekordów.

Zobacz więcej

2017-03-06

Wolters Kluwer Polska zaprasza na warsztaty "Masz prawo do kariery".

Chcesz dowiedzieć się więcej o rynku pracy? Poznać tajniki dobrego CV, albo dowiedzieć się jak zachować się na rozmowie rekrutacyjnej? A może zastanawiasz się jak pokierować swoją karierą?

Zobacz więcej

2017-03-06

Wprowadzenie do świata agrobiznesu dla przyszłych Traderów - zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy na dwudniowy warsztat, w trakcie którego zostaniesz wprowadzony w świat agrobiznesu oraz poszerzysz swoją dotychczasową wiedzę. Zajęcia prowadzone będą przez praktyków – osoby, które na co dzień pracują w ZT Kruszwica S.A. Jest to firma będąca częścią Grupy Bunge - światowego lidera w przetwórstwie nasion oleistych i produkcji butelkowanych olejów roślinnych. Warsztaty odbywają się w kilku miejscach - w nowoczesnym warszawskim biurze, na kaszubskich poletkach doświadczalnych oraz w porcie, na statku i w sali szkoleniowej w Trójmieście.

Zobacz więcej

2017-02-21

Accenture Operations zaprasza na kobiece spotkanie!

14 marca podczas Women2Women spotkasz się z naszymi Liderkami, które podzielą się cennym doświadczeniem i odpowiedzą na wszelkie pytania, a TY dowiesz się jak zrobić kolejny krok!

Zobacz więcej

2017-02-08

Ruszyła rekrutacja do programu World of Audit 2017!

Weź udział w profesjonalnym cyklu szkoleń z obszaru audytu i zdobądź gwarantowaną ofertę płatnych praktyk lub pracy w wybranym biurze KPMG w Polsce.

Zobacz więcej

2017-01-12

Warsztaty z Bankiem Zachodnim WBK - poniedziałek 16 stycznia, zapisy trwają!

Zapraszamy na warsztaty „Ryzyko kredytowe we współczesnym świecie”, które poprowadzi p. Marcin Dubno, Dyrektor Obszaru Kredytowego w Banku Zachodnim WBK.

Zobacz więcej

2017-01-04

Akademia Wiedzy Praktycznej Marsa - zapraszamy na warsztaty.

Interesujesz się marketingiem? Chcesz się dowiedzieć jak buduje się przewagę w punkcie sprzedaży i co wpływa na ostateczną decyzję klienta? Zapraszamy na warsztaty z marketingu w SGH w ramach Akademii Wiedzy Praktycznej oraz specjalne warsztaty w biurze MARS Polska w Warszawie!

Zobacz więcej

2016-12-09

Warsztaty Grupy Azoty "Kolory w osobowości - jak podnieść swoją efektywność dzięki znajomości typów ludzkich"

W 14 środę grudnia zapraszamy Was na wyjątkowe warsztaty prowadzone przez praktyków Grupy Azoty, Partnera SGH, poświęcone kodowi kolorów Taylora Hartmana i jego zastosowania w relacjach zawodowych.

Zobacz więcej

2016-12-06

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, jakie tematy powinien zawierać Miejski Informator Studencki!

Jak zrealizować swój pomysł na rozkręcenie społeczności lokalnej? Jak zameldować się w Warszawie? Dlaczego warto poświęcić stolicy swoją pracę dyplomową? Z jakich atrakcji można korzystać nad Wisłą?

Zobacz więcej

2016-12-06

Warsztaty "Mini sesja Assessment Centre" - zapisy trwają!

Zapraszamy na mini sesję Assessment Centre, podczas której uczestnicy dowiedzą się na czym polega ta nowoczesna forma rekrutacji oraz będą mieli okazję wykonać zadania indywidualne oraz grupowe.

Zobacz więcej

2016-12-02

BCG Gamma – warsztaty dla studentów.

7 grudnia 2016, Zebra Tower. Jeśli interesujesz się biznesem i zaawansowaną analityką, a pojęcia takie jak Machine Learning i Data Science nie są Ci obce (lub bardzo chciałbyś je poznać) – zgłoś się na pierwsze w Polsce warsztaty organizowane przez zespół BCG Gamma!

Zobacz więcej

2016-11-30

W nowym roku zdobądź nowe umiejętności!

Zgłoś się i zostań jedną z 10 000 osób, które zdobędą pełne dofinansowanie kursu tworzenia aplikacji na Androida!

Zobacz więcej

2016-11-30

Zapraszamy na Akademię Wiedzy Praktycznej 2016 z firmą MARS!

Droga do sukcesu, szczególnie w sprzedaży, jest długa i wiąże się z wieloma wyzwaniami. Kiedy więc dotrze się na szczyt, co zrobić by tam pozostać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskasz w trakcie tego spotkania! Poznasz tajniki sukcesu sprzedaży z perspektywy Dyrektora Generalnego Oliviera Pechereau oraz Dyrektora Kanału Sprzedaży MARS Petcare Polska - spotkanie częściowo w języku angielskim i polskim.

Zobacz więcej

2016-11-25

EFIX Dom Maklerski S.A. zaprasza na szkolenie.

29 listopada EFIX Dom Maklerski S.A. zaprasza na wyjątkowe spotkanie, na którym analitycy Departamentu Doradztwa Inwestycyjnego w prosty i przystępny sposób przedstawią swoje prognozy dla głównych klas aktywów w perspektywie najbliższych miesięcy.

Zobacz więcej