Jesteś w: Start Wiadomości Praktyki i staże
A A A

Praktyki i staże

2017-04-28

Program stażowy DB jest DBest! Aplikuj do 15 maja 2017 r.

Dlaczego program stażowy DB Schenker jest DBest? 19 miejsc stażowych, 7 rodzajów stanowisk w 12 lokalizacjach i 4 obszarach biznesowych, umowa o pracęi samodzielne projekty biznesowy.

Zobacz więcej

2017-04-28

Program Rozwojowy TESCO Ekstraklasa dla absolwentów

Jesteś absolwentem wyższej uczelni? Postaw swoje pierwsze kroki w zarządzaniu i awansuj w Tesco na stanowisko kierownicze już w ciągu pierwszego roku pracy!

Zobacz więcej

2017-04-24

Program Start Up at FIEGE

Grupa FIEGE od wielu lat jest zaangażowana we współpracę ze szkołami, uczelniami oraz ośrodkami edukacyjnymi. Proponowany staż obejmuje prace w działach operacyjnych, cykl szkoleń z najbardziej doświadczonymi specjalistami oraz managerami, zdobycie wartościowego doświadczenia, a przede wszystkim szansę na stałe zatrudnienie w FIEGE.

Zobacz więcej

2017-04-24

Staż za przynajmniej 2500 zł miesięcznie? Czeka na studentów i absolwentów

30 firm i oferta 80 staży w jednym miejscu oraz wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2500 złotych miesięcznie. Do końca maja trwa nabór uczestników do Programu Kariera – jednego z najstarszych polskich programów stażowych.

Zobacz więcej

2017-04-18

Rozpocznij karierę w firmie Unilever!

Jesteś na ostatnim roku studiów licencjackich lub magisterskich? Szukasz możliwości rozwoju w firmie o globalnej renomie i wieloletnim doświadczeniu w kształceniu liderów? Chcesz mieć okazję do międzynarodowych rotacji i pracy z ludźmi z całej Europy? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca, sprawdź nasze programy i wybierz, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb!

Zobacz więcej

2017-04-05

Wakacyjne Staże Studenckie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

Proponowany przez BBN od 2008 r. program umożliwia studentom zdobycie bezcennego doświadczenia oraz sprawdzenia się w działaniu w instytucji, wykonującej zadania bezpośrednio dla Prezydenta RP. W ciągu minionych lat program stawał się prestiżową formą nabywania kompetencji na najwyższym szczeblu administracji państwowej, a także dawał szansę młodym ludziom na rozpoczęcie kariery zawodowej. Z przeszło setki dotychczasowych stażystów, pięcioro pracuje w BBN, a wielu nadal utrzymuje kontakty z ekspertami Biura.

Zobacz więcej

2017-04-05

Ostatnie dni kampanii rekrutacyjnej do EY – aplikuj do 10 kwietnia!

Trwa rekrutacja do EY Polska – pracodawcy ze światowego TOP 3*. Na studentów czekają oferty pracy i płatnych praktyk.

Zobacz więcej

2017-04-04

Nestlé rekrutuje do Programu Letnich Praktyk

Firma Nestlé Polska ogłosiła rekrutację na praktyki letnie w swojej warszawskiej centrali oraz fabrykach w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie, Kargowej i Nałęczowie. Aplikacje na praktyki, wysłane przez stronę internetową firmy, przyjmowane są do 15 kwietnia br.

Zobacz więcej

2017-03-28

Staże MARS BUSINESS EXPERIENCE

Do 3 kwietnia trwa rekrutacja na staże MARS BUSINESS EXPERIENCE!

Zobacz więcej

2017-03-15

Join the CISCO Internship Programme!

We are seeking intelligent, passionate and fun university students to join the EMEAR Marketing and Communications team at Cisco for a 6-month internship. If you want to learn the foundations of marketing, gain real insight into how a large global marketing organization operates and play a role in contributing to its success, then this is the internship for you!

Zobacz więcej

2017-03-14

Staż w PZU dobrze wróży na przyszłość!

PZU startuje właśnie z rekrutacją pierwszych tegorocznych stażystów, którzy rozpoczną swoje projekty od 15 kwietnia. Dla tych, którzy ukończą 3-miesięczny staż z pozytywną oceną, przewidziane są oferty pracy.

Zobacz więcej

2017-02-28

International Graduate Program - zdobądź bezcenne doświadczenie w międzynarodowym środowisku w EDENRED

Edenred rozpoczął program stażowy Edenstep. Jest to program dla absolwentów szkół wyższych oferujący utalentowanym młodym ludziom 24-miesięczne praktyki zawodowe.

Zobacz więcej

2017-01-19

Transatlantic Future Leaders Forum - ruszył nabór do drugiej edycji programu.

5 stycznia ruszył nabór do drugiej edycji programu Transatlantic Future Leaders Forum. Kilkoro najlepszych polskich studentów dostanie szansę na odbycie stażu w Kongresie Stanów Zjednoczonych i Parlamencie Zjednoczonego Królestwa.

Zobacz więcej

2017-01-05

Trwa rekrutacja na 3-letni program menedżerski MARS Leadership Program!

Program został zaprojektowany z myślą o dynamicznych, ambitnych osobach z dużym potencjałem.

Zobacz więcej

2016-12-29

Polska Akcja Humanitarna zaprasza do kolejnej edycji programu GLEN!

Działasz w obszarze edukacji globalnej lub pokrewnej? A może jesteś lokalnym aktywistą zainteresowanym tymi tematami? Szukasz intensywnego oraz rozwijającego programu opartego na krytycznej refleksji i doświadczeniu pracy w krajach globalnego Południa? Polska Akcja Humanitarna zaprasza do kolejnej edycji programu GLEN. W tym roku szukamy w Polsce 6 uczestników. Na zgłoszenia czekamy do 12 stycznia 2017 roku. Program jest bezpłatny.

Zobacz więcej

2016-07-15

Zostań Ambasadorem w ramach grupy Citi!

Chciałbyś sprawdzić się w dziedzinach takich jak marketing, project management, PR lub HR?

Zobacz więcej

2016-07-13

Od praktykanta do pracownika Nestlé, czyli przepis na karierę u światowego producenta żywności

Tegoroczna edycja programu Letnich Praktyk w Nestlé ruszyła 1 lipca i potrwa do końca września.

Zobacz więcej

2016-06-27

Zostań Ambasadorem w ramach grupy Citi!

Chciałbyś sprawdzić się w dziedzinach takich jak marketing, project management, PR lub HR?

Zobacz więcej

2016-06-23

Program Ambasadorski Fundacji Managerskiej CREATIVE

Rynek pracy stawia przed młodymi ludźmi kolejne wymagania. Przy aplikowaniu na wymarzone stanowisko oprócz ukończenia studiów kierunkowych, ważną rolę odgrywa doświadczenie zawodowe.

Zobacz więcej

2016-06-21

Aplikuj na Talent Development Program w L’Oréal Polska

Na Twoje zgłoszenie czekamy do końca czerwca 2016 r.

Zobacz więcej